Nalezeno 9 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 10.06. 2026, 06:01
- Fórum: Historické měřáky a vybavení dílen
- Téma: M110
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 14338
Re: M110
Tak potenciometr 10k už nemám, jen 5k a 20k. kobi3
- 07.06. 2026, 18:16
- Fórum: Historické měřáky a vybavení dílen
- Téma: M110
- Odpovědi: 17
- Zobrazení: 14338
Re: M110
Hezký podvečer,
drátových potenciometrů mám vícero, uvést alespoň přibližnou hodnotu a provedení,
drátových potenciometrů mám vícero, uvést alespoň přibližnou hodnotu a provedení,
- 04.05. 2026, 15:44
- Fórum: Historická rádia
- Téma: Tesla Hymnus 625A
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 2086
Re: Tesla Hymnus 625A
Hezký den, mohu nechat celé šasí.
- 16.05. 2025, 09:05
- Fórum: Prodám
- Téma: Nabídka pro radioamatéry
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 5847
Re: Nabídka pro radioamatéry
Dobrý den, máte mezí nabízeným i DU20 ? Děkuji za odpověď
- 13.05. 2025, 09:07
- Fórum: Koupím
- Téma: Sháním, koupím spodky lamelových elektronek
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 5652
Re: Sháním, koupím spodky lamelových elektronek
Zdravím, už máte požadované spodky el.
- 24.04. 2024, 13:50
- Fórum: Koupím
- Téma: Elektronky Tesla 6CC42
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 49588
Re: Elektronky Tesla 6CC42
Dobrý den,
mám jen použité, snažil jsem se kontaktovat známé, nové nemají. Proto odpovídám až nyní. Ko
mám jen použité, snažil jsem se kontaktovat známé, nové nemají. Proto odpovídám až nyní. Ko
- 12.04. 2024, 09:15
- Fórum: Koupím
- Téma: Elektronky Tesla 6CC42
- Odpovědi: 8
- Zobrazení: 49588
Re: Elektronky Tesla 6CC42
Dobrý den, už máte 6CC42 ? 608534439
- 24.02. 2024, 18:35
- Fórum: Prodám
- Téma: Zadní stěny, stupnice
- Odpovědi: 2
- Zobrazení: 7338
Re: Zadní stěny, stupnice
Dobrý den, zadní stěnu sice nepotřebuji, ale uvádíte výměnu za elektronky. Končím, elky. mám, jaké potřebujete ? Vít
- 22.07. 2023, 09:49
- Fórum: Historická rádia
- Téma: REL/Tesla Signal - slabé záporné napětí pro magioko
- Odpovědi: 23
- Zobrazení: 36363
Re: REL/Tesla Signal - slabé záporné napětí pro magioko
Dobrý den pane Radek,
čtu, že Vám chybí zadní kryt na REL Signal, mám. Mám i kplt rádio REL Signal. Odkud prosím jste ?
S pozdravem Ko.
čtu, že Vám chybí zadní kryt na REL Signal, mám. Mám i kplt rádio REL Signal. Odkud prosím jste ?
S pozdravem Ko.
