Stránka 2 z 2

Re: Začátečník, mírně pokročilý

Napsal: 18.01. 2026, 23:41
od Jan55
OK, v pohodě.
Každý jsme nějak zčínali, jen by to chtělo asi více pokory, pokud někam poprvé jdeš, do nějaké skupiny.

Ono sem chodí dosti spamů a já a Jirka to tu čistíme od toho. Tak se nediv, že jsme na takové zprávy trochu alergičtí a tím i nepříjemnější. Na FB to není o překonání, jen při vstupu, buď jak píšu trochu pokornější, tím nic nepokazíš.
Někdy se v nějaké skupoině musí trochu počkat, aby to správce vyhodnotil, zda to není něco co by v té skupině nemělo být a pak se tam objeví tvůj dotaz. Různých skupin je tam hodně, tak do vyhledávače na FB dej hledání skupiny s tím tvým zaměřením a něco ti už doufám poradí.
Měj se Honza.