Re: Začátečník, mírně pokročilý
Napsal: 18.01. 2026, 23:41
OK, v pohodě.
Každý jsme nějak zčínali, jen by to chtělo asi více pokory, pokud někam poprvé jdeš, do nějaké skupiny.
Ono sem chodí dosti spamů a já a Jirka to tu čistíme od toho. Tak se nediv, že jsme na takové zprávy trochu alergičtí a tím i nepříjemnější. Na FB to není o překonání, jen při vstupu, buď jak píšu trochu pokornější, tím nic nepokazíš.
Někdy se v nějaké skupoině musí trochu počkat, aby to správce vyhodnotil, zda to není něco co by v té skupině nemělo být a pak se tam objeví tvůj dotaz. Různých skupin je tam hodně, tak do vyhledávače na FB dej hledání skupiny s tím tvým zaměřením a něco ti už doufám poradí.
Měj se Honza.
Každý jsme nějak zčínali, jen by to chtělo asi více pokory, pokud někam poprvé jdeš, do nějaké skupiny.
Ono sem chodí dosti spamů a já a Jirka to tu čistíme od toho. Tak se nediv, že jsme na takové zprávy trochu alergičtí a tím i nepříjemnější. Na FB to není o překonání, jen při vstupu, buď jak píšu trochu pokornější, tím nic nepokazíš.
Někdy se v nějaké skupoině musí trochu počkat, aby to správce vyhodnotil, zda to není něco co by v té skupině nemělo být a pak se tam objeví tvůj dotaz. Různých skupin je tam hodně, tak do vyhledávače na FB dej hledání skupiny s tím tvým zaměřením a něco ti už doufám poradí.
Měj se Honza.