SPAMOVÁNÍ - ROBOTY

Chybí Vám na fóru nějaké téma? Chcete něco vylepšit? Zde je prostor pro Vaše připomínky a návrhy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan55
Příspěvky: 739
Registrován: 25.01. 2014, 10:52
Bydliště: Praha 9

Re: SPAMOVÁNÍ - ROBOTY

Příspěvek od Jan55 » 15.04. 2020, 12:38

To: pepan a proč myslíte, že jsem přestřelil? Jen jsem napasal nahlas svůj dojem. Nikde není psáno, že by to dělal pan Heptoda záměrně, to bytse mi už podsouval. Je klidně možné, že by se to dělo nevědomky přes jeho, nebo můj, Váš či jiný účet zde přispívajících, možné je vše. Už o tom tu někdo psal někdy dřív.
Takže jen to byl můj dojem a bohužel jsem si toho všimnul už dřív, že ten spam přišel jako včera po jeho příspěvku. Tím netvrdím, že něco dělal záměrně. Chodím sem denně a vždy při odchodu se odhlásím. Sleduji a pozoruji, zda zase nějaký spam přišel či ne a pro odstranění nebo příspěvek se přihlásím.
Jinak je zde někol lidí tak trochu anonymě, tak pak by asi bylo dobré, co již psal v nějakém minulém příspěvku pan Heptoda, ať si lidé zaregistrují nově a podle nových regulí na přihlášení. Já bych s tím problém neměl. Pokud chci někde být a zúčastnit se, není problém se tu regulérně zaregistrovat se vším všudy. A to tu právě u některých není.
Omlouvám se všem, kterým jsem způsobil trauma mým "dojmem" Hezký den Honza.
Odpovědět