Máte někdo zkušenosti s výběrem autorádií?

Rádia, CD, zesilovače, reproduktory a další
Odpovědět
Uživatelský avatar
dominik.self
Příspěvky: 3
Registrován: 17.02. 2017, 16:30

Máte někdo zkušenosti s výběrem autorádií?

Příspěvek od dominik.self » 02.10. 2018, 18:13

Zdravím, mám takové dilem a myslím si, že toto forum je pro něj jako dělané :) Mám rád kvalitní ozvučení nejen doma u televize, ale i v autě a vůbec se nabráním na to utrácet trošičku více :D Takže, hledal jsem specializované obchody na auto-hifi a našel jsem tuto stránku: https://www.2din.cz/2din-autoradia/ a teď přemýšlím jaké autorádio si pořídit :) Mám Dvojkovou Octavii :) Předem děkuji všem co mi poradí :)
IkaSGC
Příspěvky: 137
Registrován: 31.12. 2014, 16:11

Re: Máte někdo zkušenosti s výběrem autorádií?

Příspěvek od IkaSGC » 03.10. 2018, 06:11

Podle mě je celkem fuk co tam je za rádio... Tedy, určitě né sencor... Jakýkoliv Kenwood nebo Pioneer bude hrát dostatečně dobře. Daleko víc udělá v autě odrušení, kabeláž, izolace proti vibracím karoserie/interieru a hlavně kvalita reproduktorů. U oktávky to bude asi trochu problém, tam bude drnčet a vrzat asi naprosto všechno.... Já to naštěstí měl snazší, mé auto se v originálu vyroábělo s BOSE audiem... Mé auto BOSE sice nemělo, ale nebyl problém si sehnat zesilovač, woofer a repráky z jiného vraku. Přední repra do dveří mám BOSE, v kufru woofer origo i se zesilovačem. Jen jsem si musel vyrobit nový kabel. Signál z radia vedený do zesáku a zpět k rádiu do původní kabeláže. Hraje to naprosto dokonale.
Samozřejmě mi to nedalo a tak jsem si sehnal ještě jeden zesák s woofrem BOSE a naládoval to i do druhého auta. Tam sice origo nebyl ale, ten zesák je prostě dokonalý (kór když se dá sehnat za tisícovku kolikrát i komplet). :) Takže v obou autech mám BOSE z Lancie Lybry a mám po problémech.
Odpovědět