Úprava pracoviště v mém kutlochu

Prostor pro debaty, které nijak nesouvisí s historickou technikou. Zde je možné psát vše co Vás napadne ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan55
Příspěvky: 739
Registrován: 25.01. 2014, 10:52
Bydliště: Praha 9

Úprava pracoviště v mém kutlochu

Příspěvek od Jan55 » 31.12. 2018, 18:31

Několik týdnů jsem dělal úpravu svého kutlochu, což znamenalo přestěhování a úpravy nábytku, vyrobení nových polic a pak nekonečné přebírání součástek a že se jich potvůrek časem nakupilo a mezitím i další úpravy a tak dokola. Ještě to nemám stopro hotové, ještě je co přebírat a rovnat, také i něco vyhodit.
Šlo mi zprvu jen o to, zvětšit prostory pracovní plochy stolu, jenže... pak to bylo jako hraní šachů :D Nápady chodily s přesunutím jednoho kusu a pak zase by bylo vhodné udělat to tak a tak, no asi to každý zná :lol:
Také jsem si při tom všem konečně udělal konečně zásuvkový panel, s měřákem proudu, napětí a výkonu přes žárovku v objímce na panelu, dále jsou tam zdířky na anténu, zemění, na připojení repráků, vstupy do zesilovače, zatím není udělán, ale je to v plánu. Také jsem dokončil zapojení oddělovacího trafa na U přijímače.

Jelikož jsem přesně od 24.12.2018 konečně v důchodu, tak mám o zábavu postaráno a jsem takto spokojen ;) Dávám sem pár fotek nad stolem a s tím zásuvkovým panelem.
Tak mě prosím moc nebijte, věcnou kritiku přijímám. Děkuji Honza.
https://jawim.rajce.idnes.cz/Moje_fota/
Odpovědět