Originální slepovací páska pro mgf pásky...

Inzeráty o koupi
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka84835751
Moderátor
Příspěvky: 950
Registrován: 17.10. 2011, 18:51
Bydliště: U Mohelnice dál od Olomouce

Originální slepovací páska pro mgf pásky...

Příspěvek od Jirka84835751 » 21.11. 2018, 10:28

Vážení,
obracím se na Vás, kdo mi můžete poskytnout nejen radu , kde , mnou výše uvedený "produkt" v názvu vlákna , by se dal koupit, případně s některým z Vás vyměnit. Začal tady konečně padat sníh, práce venku mi dá do jara "spočnout", tak vymýšlím sobě zimní bohulibou činnost, jako mnozí z Vás v kontaktu se svými cennými "historickými miláčky".
Jde o to, že jsem v průběhu času dostal magnetofonové pásky, ať už jedno stopé,dvoustopé či jakkoliv nahrané, ale jak bylo zvykem, rády "se trhaly" původním majitelům. Zvlášť, když k točícím kotoučům měly přístup děti nebo osoby "s povznešenou náladou" :lol:
Prostě blíží se vánoční svátky a tak bych chtěl s něčím "přispět" rodině pod stromečkem . Historické nahrávky z dob , kdy se nahrávala hudba na Sonet (dokonce ANP202) nebo B4 či B115 a nejen na těchto, které mám i ve sbírce. Takový rozsah pásek mám, ale minimálně jich je bez přetržení. Už první tři pásky jsou na pěti místech na slepení.
Předem VŠEM za podnětné rady či případné nabídky, čím tento "problém" odstraňujete i Vy. Jirka - budu :D jistě nejen já, ali ita část z Vás, která se takto trápí s "vánoční překvapením".
PS možná, že jsem dal někou i zajímavý nápad k vánocům... :)
vanicekp
Příspěvky: 58
Registrován: 26.06. 2013, 13:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Originální slepovací páska pro mgf pásky...

Příspěvek od vanicekp » 21.11. 2018, 12:14

Mám k dispozici tuto lepenku....
Přílohy
DSC_0309n.JPG
Petr Vanicek
Uživatelský avatar
Jirka84835751
Moderátor
Příspěvky: 950
Registrován: 17.10. 2011, 18:51
Bydliště: U Mohelnice dál od Olomouce

Re: Originální slepovací páska pro mgf pásky...

Příspěvek od Jirka84835751 » 21.11. 2018, 17:25

Mohlo mě to napadnout:
zapomněl jsem podotknout, že jsem kdysi zkoušel "stop prasátka" od sálového počítače, kde byly magnetické páskové paměti s 1/2" páskou (na kterém jsem prováděl opravy za provozu) a tato byla nevhodná. Jsou elektricky vodivá a u novějších magneťáků, které jsou vybavené, fungovala jako koncák :D . Tato zmíněná páska je rovněž nevhodná (vodivá) - šířka se dá sice upravit na 1/4 palce (cca 6,5mm) pro (čtvrtpalcový) pásek pro domácí magnetofony (s normálníma rukama) jako je třeba Sonet.
Proto musím použít transparentní nevodivý, ale ne klasickou kancelářskou pásku, která se časem natahuje. Stejně tak se spojoval i zaváděcí barevný "konec".
Odpovědět